پاور پوینت رهنمودهای ۱۰ساله رهبری به دانشجویان

مجموعه این رهنمودها دسته بندی و در دوبخش توصیه ها و آسیب شناسی و هشدار ارائه شده است. حرکت دانشجویی، آرمانخواهی، پیشرفت علمی، توجه به عدالت و پیشرفت، جنگ نرم و استفاده از فرصت جوانی برای پیوند دل با خداوند از جمله محورهای مطرح شده در این مجموعه است.

رهنمودهای ۱۰ساله رهبری به دانشجویان

رهنمودهای ۱۰ساله رهبری به دانشجویان

جنگ نرم و عملیات روانی -  سایت دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای رهنمودهای ۱۰ ساله رهبر معظم انقلاب را در دیدارهای ایشان با دانشجویان منتشر کرد.

 

به گزارش پایگاه تحلیلی رصد، مجموعه این رهنمودها با توجه به دیدارهای مقام معظم رهبری با دانشجویان در ماه مبارک رمضان از سال ۱۳۸۱ تا سال جاری دسته بندی و در دوبخش توصیه ها و آسیب شناسی و هشدار ارائه شده است.

 

دانشگاه و حرکت دانشجویی، دانشجویان و آرمانخواهی، پیشرفت علمی، توجه به عدالت و پیشرفت در دهه چهارم انقلاب، فعالیت دانشجویان در مقابله با جنگ نرم و استفاده از فرصت جوانی برای پیوند دل با خداوند از جمله محورهای مطرح شده در این مجموعه است.

 

فایل مربوط به رهنمودهای رهبری را از اینجا دریافت کنید.

 
coded by nessus
0 نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>